🎵Music🎵25 Songs I played. 😊Turkish Music Festival 😊

27

 • 122
 • 0
 • 3.844
 • Reply

 • Open in the desktop app ADD TO PLAYLIST

  rsntpl

  Published on Feb 25, 2022
  About :

  Hello music lovers, first of all, I wish you a peaceful and healthy life in a world full of peace. Ever since I met hive, I've been trying to come back to music again and again. Sometimes I share it in music groups, sometimes when I don't like the song I play or when I forget to upload it, I record and archive it. While browsing my computer this evening, I wanted to present some melodies that I did not upload and share with you, piece by piece. I can say it was a different kind of music. These are the songs that I try to play with an enthusiastic, a sad, a lively baglama and guitar. I enjoyed editing while I was editing, I hope you like it too. We hope to open our eyes to a healthy and happy world full of peace.

  Merhaba müzik sever arkadaşlar, öncelikle Barış dolu bir dünyada sağlıkla ve huzurlu yaşamak diliyorum. Şimdiye kadar hive ile tanıştığımdan beri müziğe tekrar yeniden dönmeye çalışıyorum. Bazen müzik gruplarında paylaşıyorum bazen çaldığım şarkıyı beğenmeyince yada yüklemeyi unuttuğum zaman da kayıt altına alıp arşivliyorum. Bu akşam bilgisayarıma göz atarken yüklemediğim sizlerle paylaşmadığım bazı melodileri parça parça sunmak istedim. Değişik bir müzik oldu diyebilirim. bir coşkulu bir hüzünlü bir hareketli rast gele şekilde bağlama ve gitarla çalmaya çalıştığım şarkılar bunlar. Ben düzenlerken editlerken zevk aldım sizinde umarım hoşunuza gider. Sağlıklı ve mutlu barış dolu bir dünayaya yeniden gözlerimizi açmak dileğiyle görüşürüz..

  Tags :

  music musicforlife ocd ocdb appreciator gems cch cent tr qsounds vyb proofofbrain palnet soundmusic threespeak

  Woo! This creator can upvote comments using 3speak's stake today because they are a top performing creator! Leave a quality comment relating to their content and you could receive an upvote worth at least a dollar.

  Their limit for today is $25!
  Comments:
  Time until rsntpl can give away $25 to their commenters.
  0 Days 0 Hours 0 Minutes 0 Seconds
  Reply:

  To comment on this video please connect a HIVE account to your profile: Connect HIVE Account

  More Videos

  03:48
  28 views a year ago $
  01:38
  11 views 3 years ago $
  01:19
  30 views 10 months ago $