STRAY CATS - Cats of İzmir - SOKAK KEDİLERİ

20

 • 12
 • 0
 • 0.265
 • Reply

 • Open in the desktop app ADD TO PLAYLIST

  denizcakmak

  Published on May 27, 2020
  About :

  STRAY CATS.png
  Sokakta bulunan kedileri sevme girişiminiz kesinlikle olmuştur. Peki, onları evinize almayı düşündünüz mü? Şimdiden bakımın zor olduğunu söylemeliyim. Eğer uzun süreli bakmayı düşünmüyorsanız muhtaç durumda kalanları bir süreliğine evlerinize alabilirsiniz. Akıl vermek için konuşmadığımı anlamışsınızdır. Description doldurmanın da bir adabı vardır. 3SPEAK için attığım video trend oldu ve 3speak listesinden profilimi gördüm. Bu durum da beni video atmaya teşvik etti.

  Arşivimde bulunan sevimli kedilerimi hatırladım. Boş arsada bulup bir süreliğine yuva olup birini sahiplendirip üçünü büyütüp geri salmıştık. Onların yüreğinin ne kadar dolu ve düzgün olduğunu hatırlayınca bunu sizlere ulaştırmak istedim. Aynı zamanda kediler ve insanlar hakkında bir blog yazısı yazdım. Video yüklendikten sonra da onu atacağım. Bilgisayarım yavaş olduğu için ne kadar büyük emek sarfettiğimi bilmenizi isterim.

  Video bana aittir.
  Müzik: baroque coffee house - Doug Maxwell - Youtube
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLzCxunOM5WFJJ5lC12wgHaymz_FBhaVjF

  Tags :

  threespeak palnet tr ocd gems

  Woo! This creator can upvote comments using 3speak's stake today because they are a top performing creator! Leave a quality comment relating to their content and you could receive an upvote worth at least a dollar.

  Their limit for today is $0!
  Comments:
  Time until denizcakmak can give away $0 to their commenters.
  0 Days 0 Hours 0 Minutes 0 Seconds
  Reply:

  To comment on this video please connect a HIVE account to your profile: Connect HIVE Account

  More Videos

  02:10
  12 views 2 years ago $
  00:19
  3 views 9 months ago $